Minden ami fontos

Dunakeszi itthon tartotta a 3 pontot Százhalombatta ellen.

Dunakeszi - Százhalombatta 1-0.

A meccs első 30 perce kiegyenlített erőviszonyokat mutatott, inkább a közép pályán folyt a küzdelem. Az utolsó 15 percben kezdett érződni a hazai fölény a középpályán is.

A második félidőben már domináltak a hazaiak, de több gólszerzési lehetőség és egy gólhelyzet sem hozta meg a vezetést. Az utolsó 20 percben az állandóan védekező vendégeken már látszott a fáradtság. A hazai csapat minősítését talán az egyik dunakeszi szurkoló foglalta jól össze:

"Ha ezek nem rúgnak öngólt, mi nem fogunk gólt rúgni!"

De a 83. percben egyik támadás befejezése előtt jogos 11-eshez jutott a Dunakeszi. Cifra Máté értékesítette a büntetőt. 1-0.

A vendégek által főleg a második félidőben összeszedett sárgák mutatják fáradtságukat is.

Vendég sárga 5 db, dunakeszi sárga 1 db.

A 90. percben szabadrúgáshoz jutott a Dunakeszi, a helyzet körüli forgatagban Kovács Dávid kapott pirosát, amit nem senki nem értett, miért kapta.

A Dunakeszi megtartotta 7. helyét a tabellán, a Százhalombatta a 12. helyre csúszott a 9.-ről.

Kovács Dávidot kérdeztük a meccsről és a kiállításáról:

"Uraltuk a mérkőzést, meddő fölényben játszottunk. Sajnos ez nagy helyzetekben nem mutatkozott meg, bár az ellenfélnek egy sem adódott.

Pár nagyobb lehetőségünk volt, kellemetlen, védekező ellenfél ellen játszottunk, de a hazai pálya a mi erősségünk, igy nagy küzdelem árán a 3 pontot itthon tudtuk tartani.

Kapu előtt nem vagyunk elég élesek, a tizenhatosnál kicsit elfogy a kreativitás. Kicsit jobban kéne koncentrálni, és pontosabban lejátszani az adódó helyzeteket.

A kiállítást nem érzem jogosnak, ráleptem az ellenfel lábára, ezt a játékvezető szándékosnak ítélte, ezért kiállított."

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: