Minden ami fontos

Dunakeszi városi hírcsokor 2019.09.11.

Nagyszínpados fellépőink: DRUMS ütőegyüttes, Esti Kornél koncert, KOWALSKY MEG A VEGA, DJ THOMX, DJ DOMINIQUE, APACUKA, ABRAKAZABRA, NEOTON FAMILIA SZTÁRJAI, GÓLYALÁBAS GARABONCIÁSOK, BOBAN MARKOVIć ORKESTAR

Találkozzunk szeptember második hétvégéjén és bulizzunk egy hatalmasat!

Szépítsük meg együtt a Dunakeszi Gyártelepi MÁV aluljáró falait!

Jelenleg zajlik a Dunakeszi-Gyártelepi MÁV állomás előtti tér felújítása. Annak érdekében, hogy a térre látogatók, valamint a vonattal közlekedők komfortérzetét még tovább növeljük, a MÁV Zrt. engedélyével, Vámos Robi és a Táblácska csapatának segítségével kifestjük az aluljáró falát.

A dekoráláshoz Rád is szükségünk van, színezzük újra a MÁV aluljáró falait!

Amennyiben szívesen csatlakoznál Vámos Robi és a Táblácska csapatához és ott hagynád „kéznyomodat” a falakon, jelentkezz a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

12 éves kortól bárki jelentkezhet.

A festés időpontja: 2019.09.28. 9:00 órától

Helyszín: 2120 Dunakeszi, Gyártelep Vasútállomás, Béke utca)

Alkossunk együtt, maradandót! Szeretettel várunk!

Már vágjuk a centit! –Nem kell sokat várni az M2 átadására

Mint minden nagyobb útfelújítás, útépítés, úgy az állami beruházás keretén belül megvalósuló M2 gyorsforgalmi út bővítése is nagy terhet ró a környező települések lakosságára és infrastruktúrájára. Útjaink saját forgalmunk lebonyolítására alkalmasak, azonban Dunakeszin a megnövekedett forgalom és dugók első számú oka a túl nagy, városunkon áthaladó forgalom.

Ezt a helyzetet nehezítették az M2 gyorsforgalmi út, valamint az összekötő út építési munkálatai, azonban mindkét beruházás Dunakeszi közlekedési helyzetének javulását szolgálja, hogy a továbbiakban az áthaladó forgalom elkerüljön minket.

Az M2-es munkálatainak végeztével meg tudjuk valósítani azokat a beruházásainkat (bővítjük a Fő úti körforgalmakat, átalakítjuk az SZTK és okmányirodai csomópontot, valamint rendezzük az újpesti Pálya utcánál lévő aluljáró forgalmi csomópont helyzetét), amelyek hosszú távon is, még tovább javítják a közlekedést városunkban. 

A beruházások végeztével jelentősen javulni fog Dunakeszi közlekedési helyzete.

 

Következő TV-műsorok

28 nov.
VVTV Jó Reggelt Magazin (ismétlés)
11.28.2020 12:00 pm - 12:30 pm
28 nov.
Váci Egyházmegyei Hiradó
11.28.2020 8:00 pm
29 nov.

Sportesemények

Események nem találhatóak
Hirdetések

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére:

Tovább

Dunakeszi, Veresegyház, Fót Göd városok hírei és hirdetései!

Dunakeszi Járás hírportálja!

Pest megye 5. számú egyéni választókörzet városainak tudósítója!

Keszi Channel: hírek, hirdetések Kábeltelevízión és interneten!

2120. Dunakeszi Fő út 70.
Postacím: 2122. Dunakeszi Pf. 7.


Fax: +36 (27) 392 193
Tel.: +36 (20) 222 9990

© 2018 Keszi Channel

Search