Minden ami fontos

Dunakeszi - Felsőpakony 1 - 2 (0 - 1)

VS Dunakeszi az őszi forduló első meccsén otthon fogadta a Felsőpakonyi KSE frissen feljutott csapatát.
Az első félidőben a vendégek eldönthették volna a meccset, akár 3-4 gólt is szerezhettek volna, de helyzeteiket sorra kihagyták. Segítette még a hazai csapatot, hogy Rizk Antonio játékvezető "otthon felejtette" a piros lapját, így a hazaiak 2-3 alkalommal csak sárgát kaptak, mikor a kapura törő vendégcsapat játékosával szemben utolsó emberként szabálytalankodtak.

A félidőben  0-1 - el fordultak a csapatok. A vendégek gólját Kmetykó Kevin szerezte a 20. percben. Az első félidő a vendégek fölényében telt.
A második félidő hazai támadásokkal kezdődött, mely meghozta a kiegyenlítést. 11-ből Cifra Máté lőtte az 52. percben a kiegyenlítő gólt.  (1 - 1)
(A gól korábbi videós posztunkban látható.)

Ez után a hazaiak megfordíthatták volna a mérkőzés állását, a Felsőpakony kiengedett, szétesni látszott. A második félidő ezen időszakában a hazaiak domináltak, de gólt nem sikerült szerzni. A vendégek hosszú előre ívelésekkel, főleg a jobb szélen, indított támadásokkal visszaszerezték a kezdeményezést, melyet néha csak durva szabálytalanságokkal tudták a hazaiak megállítani.
Egy ilyen vendégtámadásnál kapott szabadrúgással döntötte el a Felsőpakony a mérkőzést a 81. percben. Fülöp Tamás szépen csavarta a labdát a sorfal mellett a kapuba.
(1 - 2).
(A sárga lapok arány 4-2)
A vendégeket kisérő lelkes szurkolók csapata joggal ünnepelhette most feljutott csapatuk első, idegenbeli győzelmét.
A mérkőzést a korábbiakhoz képest nagyobb számú hazai néző kísérte figyelemmel.

A VS Dunakeszire két nehéz feladat áll. A jövő héten Dunaharsztira megy a csapat, mely most jött az NB III.-ból, majd a Törtelt fogadja itthon. Mindkét mérkőzés próba lesz a most formálódó hazaiak előtt.

(kc)

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: