Minden ami fontos

Hagyjuk már ezt a falusi focit!

- kiabált be a Kecskés Zoltán edző a játékosainak.

Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 4-0 (0-0)

Azzal a reménnyel utazott a VS Dunakeszi Veresegyházra, hogy képes megverni a tabellán mögötte álló csapatot. Bár ebben az idényben idegenbeli szereplése nem volt sikeres a vendéggárdának.

Az első félidő 0-0 –ra végződött. Köszönhető volt ez a vendégek kapusának és a veresi csatároknak, 3-4 gólveszélyes helyzetet dolgoztak ki, melyet nem sikerült gólra váltani. A hazaiak támadása folyamatos volt, míg a vendégek a 16-os magasságáig is csak ritkán jutottak el az első félidőben.

A vendégek támadásszervezése hiányzott, a kapuból kirúgott labdák rögtön vagy 1-2 passz után a hazaiakhoz kerültek.

A hazai támadások javarészénél a vendégek csak kisérték a támadást, kevés játékos volt határozott. Kiemelkedett a két csapatkapitány párharca, minek következtében a bíró figyelmeztette őket a sportszerű játékra.

A nézők a dunakeszi kapuskirúgásoknál csodálkoztak el a legjobban, amikor a labda, háromszor is egymás után elhagyta a vendégcsapat játéktérfelének közepénél a pályát és mindig ugyanott. „Ezt biztosan gyakorolják otthon”, volt egy nézői megjegyzés.

Ha sikerült a veresiek támadását megakasztani, jött a céltalanul előrerúgott labda, mire már a vendégcsapat edzője bekiabálta, „Hagyjuk már ezt a falusi focit!”

A jég a második félidő 3. percében tört meg, mikor egy ártalmatlannak tűnő hazagurításra rácsapott a veresiek élelmes csatára Kovács Gergely és a hálóba rúgta a labdát. (1-0.)

Ez a gól meghozta a hazaiak kedvét!

A 56. percben Gálos Márk Máté (2-0) majd a 67. percben Ondrik Balázs talált a hálóba (3-0).

Egy felszabadultan, szervezett támadásokat felépítő, az ellenfél kapuját állandó nyomás alatt tartó hazai csapatot láthattak a nézők, míg a vendégek a harmadik gól után érezték, hogy nem tudják már megfordítani az állást.

A 90. perc hozta meg a végeredményt, Ondrik Balázs duplázott. (4-0)

A Veresegyházi VSK 0 11. helyre, míg VS Dunakeszi a 14. helyre került.

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: