Minden ami fontos

Dunakeszi - Budakalász 1-3 (1-1)

Németh Attila kapusedzőt kérdeztük a meccsről:

"Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már a harmadik percben sikerült vezetést szereznünk. Sőt a hatodik percben akár 2-0 is lehetett volna az eredmény, ám a helyzetünk kimaradt, és ezt az ellenfelünk pár perc múlva góllal büntette. Az első félidőben mindkét csapatnak voltak még gólszerzési lehetőségei, amik szintén kimaradtak, így 1-1-es állással mehettünk a szünetre.

A második félidő első felében főként a két tizenhatos között folyt a játék, a játékrész második részében azonban a Budakalász két hibánkból, két találatot szerzett és ezzel elvitte a 3 pontot Dunakesziről.

Fájó a vereség, mert talán most játszottunk szerintem eddig a legjobban, helyzeteket is kidolgoztunk, ám azok sajnos kimaradtak.

Szombaton ismét hazai pályán játszunk, megpróbálunk javítani."

Németh Attila

kapusedző

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: