Minden ami fontos

Dunakeszi, Göd és Vác sportolóinak eredményei

Dunakeszi, Göd és Vác sportolóinak eredményei

Budapest, Pest megye Bajnokság 2021.07.02 2021.07.04 Sukoró

Magyar Kajak Kenu Szövetség

 

 

C1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

1 Matkovics Lili Sára Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Zagyvai Borka Váci Karakán

3 Szemán Linett Váci Karakán

K1 Férfi Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

1 Monoki Milán Dunakeszi Kajak Club

2 Tar Péter Dunafüredi Vízisport Klub

3 Golarits Botond BKV Előre SC

 

C2 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m A Döntő

1 Szemán Linett és  Zagyvai Borka Váci Karakán

2 Fehér Anna Vajda és Kémenes Enikő Vajda SE

 

K2 Férfi Kölyök U13-U14 1000 m  A Döntő

1 Konyecsni Milán és Szabó Barna Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Maszárovits László és Szabó Vilmos Gödi Sportegyesület

3 Milán Márk Központi és Urbán Zsombor Központi Sport-és Ifjúsági SE

 

K2 Férfi Ifjúsági U17-U18. 1000m A Döntő

1 Kokavec Zoltán Károly és Kokavec Richárd István Dunakeszi Kajak Club

2 Erdőssy Dániel és Kaed Dániel Walid Lágymányosi Spari Vízisport

3 Márialigeti Áron és Terei András Újpesti Torna Egylet

 

C1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő I.

1 Rudolf János Domonkos és Perecsényi Ákos Váci Karakán

2 Perecsényi Ákos Váci Karakán

3 Nagy Levente Lágymányosi Spari Vízisport

 

K1 Férfi Serdülő U16 2000 m Döntő

1 Kollek Bálint MTK

2 Kékesi Árpád Váci Kajak-Kenu

3 Kiss Dávid Milán Budapesti Honvéd SE

 

K1 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m (Zebra szerint) Döntő

1 Szabó Attila Tamás Váci Vasutas SE

2 Szabó Levente Gödi Sportegyesület

3 43 25748 Nagy Levente Gellért Gödi Sportegyesület

 

K1 Férfi Serdülő U15 2000 m A Döntő

1 Mertz Attila Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Juhász Máté Erzsébeti Spartacus MTK

3 Erdész Mihály Dunakeszi Kajak Club

 

MK1 Férfi Kölyök U13 2000 m Döntő

1 Wágner Zsombor Budapesti Honvéd SE

2 Nagy-Rasztotzky Vince Dunakeszi Kajak Club

3 Varga Zalán Gödi Sportegyesület

 

MK1 Női Kölyök U13 2000 m Döntő I.

1 Czibula Rebeka Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Káplár Zille Gödi Sportegyesület

3 Veszelka Zia Arina Kis-Duna SE

 

MK2 Férfi Gyermek U12 2000 m Döntő

1 Sándor Áron és  Makovsky László Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Andók Bence és Tamás Zalán Központi Sport-és Ifjúsági SE

3 Bakró Levente Dunakeszi Kajak Club és Csüllög Zalán Dunakeszi Kajak Club

 

MK1 Férfi Gyermek U12 2000 m A Döntő

1 Sütő Áron Központi Sport-és Ifjúsági

2 Rubesch Barnabás Dunakeszi Kajak Club

3 Mózes András Lágymányosi Spari Vízisport

 

MK1 Női Gyermek U12 2000 m Döntő

1 Börcsök Csenge Anna MTK

2 Chrudinák Virág Dunakeszi Kajak Club

3 4 22537 Kardos Orsolya Nagymarosi Sportegyesület

 

MK1 Női Gyermek U11 2000 m Döntő

1 Gazdag Lili MTK

2 Kramer-Boga Emma Gödi Sportegyesület

3 46 22182 Tölgyesi Luca Budapesti Honvéd SE

 

MK2 Női Gyermek U11 2000 m Döntő

1 Turi Angéla és Vecseri Vivien Gödi Sportegyesület

2 Szőke Napsugár és Halász Zsuzsanna Kis-Duna SE

3 Kardos Edina Norina és Furák Adrienn MTK

 

MK2 Női Gyermek U10 2000 m Döntő

1 Pók Anna Sarolta és Rózsa Eliza Gödi Sportegyesület

2 Udvardi Anita Dalma és Varga Viktória Kis-Duna SE

 

MK2 Férfi Gyermek U11. 2000m Döntő I

1 Gerbacsich Ákos és Bencze Gábor Budapesti Honvéd SE

2 Madár Bendegúz Urbán Milán Valentin Váci Karakán

3 Batyky Zalán Bulcsú Sarlay Botond Budapesti Honvéd SE

 

K1 Férfi Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő III.

1 Berecz Bálint és Bús Huba és Maszárovits László Gödi Sportegyesület

2 Lányi Péter Tardos Péter Károly Tilki Botond MULTI Vízisport SE

3 Kufa Márton Szalai Barnabás és Hanzély Benedek József Újpesti Torna Egylet

 

 

K1 Női Kölyök U14. 3X200m váltó Döntő I

1 Varró Csenge, Káplár Zille és Csáti Csenge Gödi Sportegyesület

2 Rátki Emese, Kesztner Csenge és Kaltenecker Ajsa Újpesti Torna Egylet

 

MK1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő I.

1 Molnár Gergő, Nagy-Rasztotzky Vince és Tamás Botond Dunakeszi Kajak Club

2 Kramer-Boga Ábel, Varga Zalán és Vizsy Botond Gödi Sportegyesület

3 Veres Konrád, Lőrinczi-Csákvári Brúnó és Bukta Bendegúz Kis-Duna SE

 

MK1 Férfi Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő II.

1 Baráth Benjamin, Somfalvi András László és Borsi Olivér Központi Sport-és Ifjúsági SE

2 Rátonyi Zalán, Nikolin Márk és Horvát Barna Budapesti Honvéd SE

3 Fülöp Csanád, Kovács András Gödi Sportegyesület és Galba Zsombor Gödi Sportegyesület

 

MK1 Női Kölyök U13. 3X200m váltó Döntő I

1 Veszelka Zia Arina, Varga Virág és Halász Mária Kis-Duna SE

2 Csatai Nóra, Berta Petra és Szikora Angéla Alíz Váci Vasutas SE

 

MK1 Férfi Gyermek U10-U11 4x200m Döntő II

1 Lascsik Zente, Sima István Vajk, Madár Bendegúz és Urbán Milán Valentin Váci Karakán

2 Garai Noel, Zámbori Zsolt, Himer Dávid és Tóth Csaba Kristóf Központi Sport-és Ifjúsági SE

3 Varga Ákos, Gergely Brúnó, Glöckl Milán és Czerjak Áron INTER-ÉPFU AVSE

 

MK1 Vegyes Gyermek U10-U11 4x200m Döntő II.

1 Csikós András, Dávid Mia, Valentin Márk és Szőke Napsugár Kis-Duna SE

2  Hajtman Boglárka, Járik Johanna, Juhász Barnabás és Demeter Ákos Dunakeszi Kajak Club

3 Tiba Huba, Kata Nóra, Perecsényi Dániel és Péteri Emma Váci Karakán

 

 

 

MK1 Női Gyermek U12 4x200 m váltó Döntő I

1 Sárga Napsugár, Fekete-Szabó Sára, Kalló Sára és Hideg Florinda Merkapt-Mekler László SE

2 Vecseri Vivien, Lepkó Sarolta. Turi Angéla és Kramer-Boga Emma Gödi Sportegyesület

 

 

Forrás:

file:///C:/Users/Gabor/Pictures/Saved%20Pictures/20210702-budapestpestmegyebajnoksag-jegyzokonyv%20(1).pdf

 

 

Következő TV-műsorok

22 okt.
VVTV Jó Reggelt Magazin
10.22.2021 7:00 am - 12:30 pm
22 okt.
Hetedhét Magazin
10.22.2021 7:00 pm
23 okt.
VVTV Jó Reggelt Magazin (ismétlés)
10.23.2021 12:00 pm - 12:30 pm
23 okt.
24 okt.

Sportesemények

Események nem találhatóak
Hirdetések

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére:

Tovább

Dunakeszi, Veresegyház, Fót Göd városok hírei és hirdetései!

Dunakeszi Járás hírportálja!

Pest megye 5. számú egyéni választókörzet városainak tudósítója!

Keszi Channel: hírek, hirdetések Kábeltelevízión és interneten!

2120. Dunakeszi Fő út 70.
Postacím: 2122. Dunakeszi Pf. 7.


Fax: +36 (27) 392 193
Tel.: +36 (20) 222 9990

© 2018 Keszi Channel

Search